מות המשוררת (75 דק', 2017)

לני שדה, אשת אקדמיה תל אביבית, יוצאת למסע אורבני אפל שנפרש על פני יממה. יסמין נאסר, אחות סיעודית מיפו, עוברת חקירה צולבת שמטלטלת את עולמה. יד המקרה מפגישה ביניהן לערב אחד וקושרת את גורלותיהן לעד.

ארבע אימהות (10 דק', 2016)

רדי-מייד קולנועי, על קו התפר שבין תיעוד לבדיה: ארבע אימהות – שחקניות ישראליות ידועות – אומרות בקול את מה שלא ניתן להעלות על הדעת.

לא צל (8 דק', 2015)

שיר קולנועי, חלום/סיוט סוריאליסטי-אסוציאטיבי, ליפ-סינק לדממה בתת המודע של אישה אחת. הסרט כולו מורכב מחומרי גלם שצולמו במצלמת סמארטפון Samsung Galaxy S4.

(11:20 דק', 2014) V

אשה מדברת למצלמה. מונולוג צף בשחור-לבן. היא מדברת על גבר. הפנים שלה מתכרכמים מזעם או בכי חנוק. היא רוצה שישמעו. היא רוצה שיאמינו לה. אין עוד סיפור כמו שלה.

אליס (80 דק', 2012)

אליס, 40, היא רעיה ואם לא מאושרת, העובדת כאחות לילה בפנימייה שיקומית. יחסי כוחות טעונים בינה לבין שתי מטופלות מכניס את חייה לסחרור שיוצא משליטה.

אליגטור (23 דק', 2009)

אילנה גרה עם אמה המבוגרת. כל שיחה בין השתיים נגמרת בריב. אילנה בורחת אל הלילה העירוני לחפש קרבה ואנטימיות.

אלפא (12 דק', 2007)

דקותיו החותמות של מפגש אינטימי בין שתי נשים. האחת כבת חמישים והשניה בתחילת שנות העשרים לחייה. מה שמסתמן כהבטחה להרמוניה מושלמת, מביא על הקשר את חורבנו.

מאשה (10 דק', 2005)

אשה צעירה ונער יושבים זה מול זו. האשה היא במאית. היא בוחנת את הנער לתפקיד בסרטה. רבים וטובים ממנו ניצבים מולה מדי יום. מוטב שלא יפקפק בה.

תא (9:30 דק', 2004)

בבר אדום, אפוף עשן, שתי נשים יוצרות קשר עין. הן לא מכירות, מעולם לא נפגשו קודם. תוך עשר דקות על השעון, מקבלת שיחת ההיכרות הטיפוסית מימדים מפלצתיים.

נוֹמי טלר (12 דק', 2003)

נומי טלר לא מצליחה לישון. בשיטוטיה היא נתקלת באשה זרה מעוררת מורא. הזרה הזאת עשויה להיות קרובה מכפי שתוכל לדמיין.