דבי היתה פה (80 דק', 2023)

את יום הולדתה ה- 51 חוגגת דבי במחלקה הסגורה בגהה. ריבה, בת זוגה, מגיעה למחלקה עם מיכל, סטודנטית שלה במסלול וידאו-תרפיה, כדי שתיצור יחד עם דבי סרט אישי קטן. מיכל נשאבת לעולמן של דבי וריבה, אבל הסיפור שמוצג בפניה מלא פערים וסתירות. כשהסקרנות ועודף המוטיבציה הופכים לאובססיה, מיכל חוצה את הקווים ויוצאת לחפש תשובות. בעקבות שביל הפירורים שמפזרת דבי, היא מאתרת את כל שחקני המשנה בסיפור. פיסות המידע שנחשפות בפני מצלמתה מחזקות את התחושה שיש כאן יותר ממה שנראה לעין.

קראו עוד »
יבגניה דודינה, "מות המשוררת" 2017

מות המשוררת (75 דק', 2017)

לני שדה, אשת אקדמיה תל אביבית, יוצאת למסע אורבני אפל שנפרש על פני יממה. יסמין נאסר, אחות סיעודית מיפו, עוברת חקירה צולבת שמטלטלת את עולמה. יד המקרה מפגישה בין שתי הנשים לערב אחד וקושרת את גורלותיהן לעד. פרוייקט משותף של דנה גולדברג ושל המשוררת ד"ר אפרת מישורי.

קראו עוד »

אליס (80 דק', 2012)

ימיה של אליס (38) עוברים עליה בשינה. עבודה בשעות הלילה בפנימיה שיקומית מספקת לה תירוץ זמין, המכסה על שחיקה וקהות רגשית. בפנימייה גרות ומטופלות כשלושים נערות שחוו משבר רגשי. אליס ממעיטה בתקשורת עם הבנות ומקפידה למלא אחר הדרישות הבסיסיות של תפקידה. קריאת תגר מצד נערה דומיננטית ותלותה של אחרת סוחפות אותה למשולש כוחות שיוצא מכלל שליטה.

קראו עוד »

לא צל (8 דק', 2015)

שיר קולנועי, חלום/סיוט סוריאליסטי-אסוציאטיבי, ליפ-סינק לדממה בלא-מודע של אישה אחת. הסרט צולם במצלמת סמארטפון Samsung Galaxy S4.

קראו עוד »

המילה האחרונה (4 דק', 2014)

בחלל אפל ומפוקפק, אישה ממגנטת משוחחת עם בחור צעיר שנכנע אט אט לכוחה המאגי. סרט קצרצר בכיכובם של יבגניה דודינה ותום חגי, שנוצר במסגרת פרוייקט "מכתב אהבה לקולנוע", ביה"ס סם שפיגל לקולנוע וטלויזיה, ירושלים.

קראו עוד »

(11:20 דק', 2014) V

אישה מדברת למצלמה. מונולוג צף בשחור-לבן. היא מדברת על גבר. הפנים שלה מתכרכמים מזעם או בכי חנוק. היא רוצה שישמעו. היא רוצה שיאמינו לה. אין עוד סיפור כמו שלה.

קראו עוד »

אלפא (12 דק', 2007)

דקותיו החותמות של מפגש אנטימי בין שתי נשים. האחת כבת חמישים והשניה בתחילת שנות העשרים לחייה. מה שמסתמן כהבטחה להרמוניה מושלמת מביא על הקשר את חורבנו.

קראו עוד »

מאשה (10 דק', 2005)

אשה ונער יושבים זה מול זו. האשה היא במאית. היא בוחנת את הנער לתפקיד בסרטה. רבים וטובים ממנו ניצבים מולה מדי יום. מוטב שלא יפקפק בה.

קראו עוד »

תא (9:30 דק', 2004)

בבר אדום, אפוף עשן, שתי נשים יוצרות קשר עין. הן לא מכירות, מעולם לא נפגשו קודם. תוך עשר דקות על השעון, מקבלת שיחת ההיכרות הטיפוסית מימדים מפלצתיים.

קראו עוד »