הנחיה אישית

עריכת תסריט, הנחיה אישית וליווי פרוייקטים – יש לך סינופסיס? טיוטת תסריט? בוא/י נתקדם!

"קולנוע – חייבים ללמוד את זה?"

חד משמעית, כן. אבל יש יותר מדרך אחת ללמוד. מסלול מלא של בית ספר לקולנוע לא בהכרח מתאים לכל אחד. אם את/ה קולנוענ/ית צעיר/ה או יוצר/ת עצמאי/ת הזקוק/ה למסגרת עבודה – אשמח ללוות אותך ואת הפרוייקט שלך משלב הרעיון ועד ליצירה המוגמרת.
יש לי נסיון רב כתסריטאית ועורכת תסריט, כבמאית קולנוע וכמלווה לפרוייקטים ויוצרים צעירים. בין השאר, שימשתי לקטורית בקרן יהושע רבינוביץ', בקרן הקולנוע הישראלי, לימדתי בימוי קולנוע בביה"ס מנשר, וליוויתי באופן אישי פרוייקטים עצמאיים וסרטי גמר זוכי פרסים.

מה יקרה כשתתקשר/י אלי?

בשלב ראשון אקרא את טיוטת התסריט או הסינופסיס שלך ונקיים פגישת היכרות ראשונית בלתי מחייבת. אם נחליט לצאת יחד לדרך נבנה מסגרת עבודה אישית שתתאים לך ולצרכים שלך.
ניתן לקיים פגישות עבודה קבועות, אחת לשבוע, שבועיים או לפי קצב ההתקדמות. ניתן לקבוע פגישת יעוץ חד פעמית, בה אתייחס לטקסט, לחומר מצולם או לתיק הגשה. בכל פגישה נעבור יחד על הטיוטה החדשה ונאתר בה את הפוטנציאל ואת נקודות החולשה. בדיאלוג פתוח ובסיעור מוחות נטול שיפוטיות נפתח רעיונות ונחשוב יחד על פתרונות.

"ואם יש לי תסריט/סרט גמור?"

מלבד עריכת תסריט, אוכל לסייע גם בהגשה לקרנות ולפסטיבלים, בגיוס כספים ובתכנון הפקה דלת תקציב. מוזמנים מאד גם יוצרי פרוייקטים בין-תחומיים, בתחומים וז'אנרים שונים, כגון שירה, וידאו ארט, תאטרון ואמנות רשת.

דניאל שוורץ, יוצרת עצמאית ובמאית הסרט "תמונת מראה", זוכת פרס ון ליר לסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר, פסטיבל ירושלים 2014, וכן פרס חבר השופטים לסרט הקצר בפסטיבל DOC NYC:

"הפרס הזה מרגש אותי כי הוא נותן לי תקווה שאפשר לעשות קולנוע ואמנות באופן עצמאי, גם בלי לצמוח מתוך מוסדות הלימוד הרשמיים. בדיעבד אני מבינה שהפקה עצמאית היא ערך – יש ערך לחשיבה ועשייה עצמאיים ויש דברים שיכולים להעשות רק כך, וחשוב שיעשו. לא האמנתי שאני אעשה את הסרט, כי השתכנעתי שקולנוע זה דבר מסובך ומפחיד ושאי אפשר לעשות סרטים לבד. את הכוח להמשיך לעבוד על הסרט שאבתי ממורות נפלאות, שהאמינו בי ועזרו לי להאמין בעצמי. אני מודה במיוחד לדנה גולדברג הנהדרת שאימצה אותי וחיבקה אותי"